Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Aktiviteter Cykling Vandring Biljardbord |
| Mat/Dryck Restaurang Bar/lounge | Barnvänligt Barnpool | Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i villan Chales Na Montanha Em Poços de Caldas kan du enkelt nå Walter World temapark, som ligger cirka 15 minuters bilresa bort.
Nossa Senhora de Fatimas kyrka ligger 7 km från den här villan, och Museu Histórico e Geográfico de Poços de Caldas ligger cirka 8 km bort.
Villan har ett badrum med en separat toalett och en dusch. Det finns också badlakan och handdukar för gästernas komfort.
Kylskåp, ugn och köksredskap finns i köket på det här boendet. Järnvägsstationen Station är belägen cirka 10 minuters bilfärd bort. När du bor i villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas kan du delta i vandring, cykling och biljard.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
- 24-timmars säkerhet
- Omklädningsrum
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Restaurang
- Bar/lounge
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
- Live underhållning
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Fritids- och TV-Rum
- Vandring
- Cykling
- Biljardbord
Service
- Hushållning
På rummet
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Barnpool
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas?
Ja, villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas?
Ett minikök finns i villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas. - ❓
Tillåter villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas husdjur?
Villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas?
Utsikten över bergen erbjuds till gästerna i villan Chales Na Montanha Em Pocos De Caldas. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i den här villan?
I den här villan kan du utforska Poços de Caldass viktigaste landmärken, inklusive Walter World temapark (7 km), Museu Histórico e Geográfico de Poços de Caldas (8 km) och Nossa Senhora de Fatimas kyrka, som finns inom 15 minuters bilresa.